KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12555163
nr 1255 5163
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Munk, 54x37
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:49:42
300 kr
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr